Datum: 27.02.2017

Vložil: Handšuh st.

Titulek: Re: primitivni

Vážený pane, dlouhodobý funkcionáři, proč nejmenovaného klubu. Jako dlouholetý funkcionář se jistě za svoji práci pro sport nemusíte stydět a tudíž se ani nemusíte stydět napsat své jméno. Pokud chcete rozdávat rozumy, tak se za své jméno nestyďte. Jestli se stydíte psát pod vlastním jménem, to je lepší nepsat nic, protože pak všechny i dobře míněné rady ztrácejí na váze. Pokud jste z Vodňan, tak se pojďte zapojit do činnosti klubu, rádi Vás mezi sebou uvítáme. Jste-li z jiného města, tak raďte tam, protože si myslím, že kvalitních funkcionářů s dlouhodobou praxí není nikdy dost a náš klub nechte na pokoji. Myslím, že do budoucna by se funkcionáři našeho klubu měli vyjadřovat pouze k těm diskuzním příspěvkům, kde je uvedeno správné jméno.

Přidat nový příspěvek