Mladší žáci • Turnaje, Přátelské zápasy

07.03.2015 14:00

FK Protivín – FK Vodňany 21:2 (10:0)

Mladší žáci U13 • Přípravný zápas  |  So 07.03.2015  |  14:00  |  Protivín, UMT

Branky: Bína, Malkus M.

Sestava: Mach Radim, Stanislav Maršán, Michaela Křenková, Ondřej Bár, Ondřej Vacikár, Karel Handšuh, Filip Bína, Martin Malkus, Richard Samko, Tomáš Nouzecký, Petr Malkus, Jakub Budil

V sobotu jsme nastoupili k prvnímu  jarnímu přátelskému utkání, které se hrálo v Protivíně na umělce. FK Protivín je mužstvo, které naši soutěž vede a ještě nezaváhalo. Do zápasu jsme nastoupili s některými novými hráči a s úkolem učit našeho gólmana rozehrávat auty od branky. Hned od začátku nás protivínští zatlačili na naši polovinu a náš gólman byl neustále v permanenci. Možností rozehrávat míč od branky měl tudíž hodně. Bohužel jsme z našich rozehrávek od branky dostali hodně gólů, ale s tím tak trochu počítalo, že po špatné rozehrávce přijde trest.

Ve druhém poločase se nám některé akce povedli, ale zakončení se nedařilo. Gólu jsme se dočkali až v polovině druhého poločasu. Po pěkné přihrávce Handšuha, kterou Bína převzal těsně za polovinou a postupoval sám na gólmana a bezchybně zakončil. Druhý gól dal Martin Malkus, když dorážel střelu velice aktivního Bíny. Výsledek moc neřešíme, protože, jak už jsem psal výše, jsme zkoušeli některé nové hráče a učili jsme gólmana rozehrávat od branky. Doufám, že další zápas bude vypadat lépe.

Záznamy: 1 - 1 ze 1