Muži A • Přípravný zápas  |  SO 22.02.2015  |  15:00  |  Písek, UMT

Branky: Volmut, Bače

Asistence: Vítovec O., Kvěch

Sestava: Budín (46. Chalupský Jan)  –  Vítovec O. (46. Jirouš), Filip, Vokatý M. – Bače (Vítovec O.), Chalupský Josef, Volmut, Vokatý T., Vítovec D., – Varyš (46. Krejčí), Kvěch (70. Varyš)

Trenér Václav Hrachovec:
"V dnešním utkání jsme opět prohráli. Pořád nehrajeme tak jak bych si představoval, nechci se vymlouvat na tvrdé tréninky.V této fázi přípravy je každé mužstvo unavené. Je sice vidět malé zlepšení, ale máme pořád co zlepšovat. V této době sice nezaleži na výsledcích, ale mě prohrávat nebaví. Děláme individuální chyby, špatně kombinujeme. Do začátku mistrovských utkání je dostatek času na to, abychom vše doladili.
Dnešní utkání jsme zahájili velmi dobře a již ve 4. minutě po pěkném centru Ondřeje Vítovce s přehledem zakončil Volmut 1:0. Ve 23. minutě vyrovnal soupeř na 1:1. Ve 30. minutě to bylo 1:2 po hrubé chybě brankáře. Na 2:2 vyrovnával Jakub Bače po samostatném úniku. Ve 45. minutě po přímém kopu ze 40 metrů soupeř opět odskakuje 2:3.
V druhém poločase se naše hra zlepšila, měli jsme uzemní převahu, ale v 70. minutě po rychlém protiútoku upravili domácí na konečných 2:4.
Mladý tým Písku zaslouženě vyhrál. Působil fotbalovějším dojmem a předváděl pěkné kombinační akce."