Muži A • Přípravný zápas  |  Ne 08.03.2015  |  14:30  |  Kaplice, tráva

Branky: Volmut, Vítovec O., Budín

Asistence: Bače 2, Vítovec O.

Sestava: Chalupský Jan  –  Staněk J., Machnyk, Vokatý M. – Bače, Janda, Vokatý T., Vítovec O. – Volmut – Veselý, Vítovec D. Střídal: Budín.

K utkání jsme nastoupili na přírodní tréninkové trávě, proti učastníkovi krajského přeboru Spartaku Kaplice.
Skóre utkání se měnilo již v 10. minutě. Po přesném centru Jakuba Bačeho z pravé strany, si naběhl do vápna Ondřej Vítovec a ve skluzu prostřelil domácího brankáře 1:0. Ve 13. minutě to už bylo 2:0. Před velkým vápnem byl faulován Jakub Bače a z trestného kopu vyhnal všechny pavouky Jarda Volmut. Naši hráči velmi dobře kombinovali a pozorně bránili. Příležitosti soupeře zlikvidoval jistý a velmi dobře chytající Jan Chalupský.
Ve 31. minutě domácí snížili po samostatném nájezdu na 2:1. Po vstřelené brance domácí začali hrát aktivně a hra se vyrovnala.
Ve druhém poločase jsme začali opět aktivně a ve 49. minutě zastavili domácí pouze za cenu faulu dobře hrajícího Ondřeje Vítovce. Z následného pokutového kopu se nemýlil Jan Budín a zvyšoval na 3:1. Od této déto chvíle se již skóre utkání neměnilo. Pouze v 78. minutě trefil Jarda Volmut z tresného kopu břevno domácí branky.

Trenér Václav Hrachovec:
Jsem rád, že jsme dnes vyhráli. Mužstvo již potřebovalo získat trochu sebevědomí. Podali jsme kolektivní výkon, dobře jsme bránili a velmi dobrý byl přechod do protiútoku. V brance nás podržel spolehlivý Jan Chalupský, z hráčů zahráli dobře Machnyk, Janda, Ondřej Vítovec a Jarda Volmut.
S přístupem hráčů jsem maximálně spokojen, někteří hráči odehráli tři utkání během tří dnů.

07.03.2015 16:02

FK Vodňany – TJ Osek 3:6 (1:4)

Muži A • Přípravný zápas  |  So 07.03.2015  |  16:00  |  Strakonice, UMT

Branky: Veselý, Vokatý T., Kukla

Sestava:
1. poločas: Chalupský Jan – Vokatý M., Chalupský Josef, Staněk J. – Bače, Vokatý T., Volmut, Machnyk, Vitovec D. – Veselý, Kukla
2. poločas: Budín – Vokatý M., Filip, Vítovec O. – Bače (55. Veselý), Chalupský Josef (78. Staněk J.), Volmut, Janda, Vokatý T. – Kukla, Krejčí

6´    0-1
27´  1-1 Veselý – výborné napadání dvojice Kukla, Veselý
31´  1-2 Nedůraz ve středu hřiště
34´  1-3 Brejk. Při rozehrávání našeho rohu dvojicí Bače-Volmut se soupeř jen lehce zmocnil míče a Osek opět trestal.
45´  1-4
46´  1-5 Opět potrestání chyb ve středu hřiště.
77´  1-6
87´  2-6 Vokatý T. – po narážečce před vápnem se dokázal uvolnit a pak už šel jeden na jednoho a vedle obránce vystřelil.
88´  3-6 Kukla – po výborném napadání chytil brankář malou domů a kopal se nepřímý kop z penalty. Volmut jen přistrčil Kuklovi a ten proměnil.

23.02.2015 07:29

FC Písek U19 – FK Vodňany 4:2 (3:2)

Muži A • Přípravný zápas  |  SO 22.02.2015  |  15:00  |  Písek, UMT

Branky: Volmut, Bače

Asistence: Vítovec O., Kvěch

Sestava: Budín (46. Chalupský Jan)  –  Vítovec O. (46. Jirouš), Filip, Vokatý M. – Bače (Vítovec O.), Chalupský Josef, Volmut, Vokatý T., Vítovec D., – Varyš (46. Krejčí), Kvěch (70. Varyš)

"V dnešním utkání jsme opět prohráli. Pořád nehrajeme tak jak bych si představoval, nechci se vymlouvat na tvrdé tréninky.V této fázi přípravy je každé mužstvo unavené. Je sice vidět malé zlepšení, ale máme pořád co zlepšovat. V této době sice nezaleži na výsledcích, ale mě prohrávat nebaví. Děláme individuální chyby, špatně kombinujeme. Do začátku mistrovských utkání je dostatek času na to, abychom vše doladili.
Dnešní utkání jsme zahájili velmi dobře a již ve 4. minutě po pěkném centru Ondřeje Vítovce s přehledem zakončil Volmut 1:0. Ve 23. minutě vyrovnal soupeř na 1:1. Ve 30. minutě to bylo 1:2 po hrubé chybě brankáře. Na 2:2 vyrovnával Jakub Bače po samostatném úniku. Ve 45. minutě po přímém kopu ze 40 metrů soupeř opět odskakuje 2:3.
V druhém poločase se naše hra zlepšila, měli jsme uzemní převahu, ale v 70. minutě po rychlém protiútoku upravili domácí na konečných 2:4.
Mladý tým Písku zaslouženě vyhrál. Působil fotbalovějším dojmem a předváděl pěkné kombinační akce."

16.02.2015 10:02

FC Písek B – FK Vodňany 5:1 (1:0)

Muži A • Přípravný zápas  |  SO 14.02.2015  |  13:00  |  Písek, UMT

Branky: Kukla - penalta

Asistence: penalta po faulu na Rusína

Sestava: Chalupský Jan  –  Staněk J., Chalupský Josef, Vokatý M. – Bače, Janda, Kukla, Hajný, Vokatý T. – Veselý, Kvěch

Střídali: Varyš, Vítovec D., Rusín

"V dnešním utkání jsme utrpěli vysokou porážku i přesto jsem spokojený s přístupem všech hráčů. Hra sice nebyla optimální, ale všichni hráči po náročném soustředění utkání nevypustili. Soupeř vyhrál zaslouženě a byl po celé utkání lepším týmem. V prvním poločase jsme drželi výsledkově krok díky dobrému výkonu brankáře Chalupského.
V druhém poločase se nám podařilo brankou Kukly z penalty snížit na 1:2, ale to bylo z naší strany vše. Ke konci utkání už naši hráči dohrávali pouze silou vůle a soupeř upravil skóre na konečných 1:5."

07.02.2015 12:00

FK Vodňany – TJ Šumavan Vimperk 1:1 (0:0)

Muži A • Přípravný zápas  |  SO 07.02.2015  |  12:00  |  Strakonice, UMT

Branky: Bače

Asistence: Vokatý

Sestava: Budín Jan (46. Dušek) –  Staněk J., Filip , Marchal (Špatný) – Vítovec, Janda, Veselý, Vokatý T., Bače – Varyš (Dvořák Š.), Dvořák T. (Chalupský Jan)

"Do dnešního utkání jsme nastoupili s hráči B mužstva a pěti dorostenci. Utkání bylo vyrovnané, ale soupeř si vypracoval více brankových příležitostí. Hráči mě mile překvapili. Velmi dobrý výkon podal brankář dorostu Petr Dušek."

31.01.2015 07:12

FK Vodňany – Sokol Sedlice 0:2 (0:2)

Muži A • Přípravný zápas | SO 31.01.2015 | 14:00 | Strakonice, UMT

Sestava 1. poločas: Chalupský Jan - Vítovec O., Chalupský Josef., Staněk J. - Machnyk M. , Hajný, Kukla,Hrachovec, Volmut - Veselý , Kvěch

Sestava 2. poločas: Budín Jan - Janda , Chalupský Josef., Staněk J. - Veselý , Hajný, Volmut, Staněk T., Hrachovec - Kukla , Kvěch

17.01.2015 08:29

FK Vodňany – SK Rudolfov 7:0 (3:0)

Muži A • Přípravný zápas  |  SO 17.01.2015  |  14:00  |  Hluboká, UMT

Branky: Kukla 3, Varyš 2, Machnyk, Vítovec D.

Asistence: Volmut 2, Kvěch, Kukla,Vokatý, Chalupský Josef

Sestava: Chalupský Jan - Malík (46.Kapusta) , Chalupský Jos., Staněk J., - Machnyk M. (46.Vítovec O.), Janda, Vokatý T., Kukla, Volmut - Varyš (46.Krejčí), Kvěch (46.Vítovec D.)

Trenér Václav Hrachovec: "K dnešnímu přípravnému utkání na umělé trávě na Hluboké nastoupila obě mužstva v kombinovaných sestavách s několika dorostenci v sestavě.Utkání se odehrálo za stálé převahy našeho mužstva.Vítězství bylo zasloužené a ještě jsme neproměnili řadu brankových příležitostí. Soupeř si vytvořil minimum šancí, které pochytal spolehlivý Jan Chalupský a svůj velmi dobrý výkon korunoval chycenou penaltou. Výsledek nechci přeceňovat, jde pouze o začátek přípravy, ale jsme maximálně spokojen s přístupem celého mužstva. Měl jsem obavy, jak zvládnou hráči utkání po náročném pátečním tréninku, ale únava na hráčích nebyla znát."

03.08.2014 08:52

FK Spartak Kaplice – FK Vodňany 1:2 (0:1)

Muži A • Přípravný zápas  |  NE 03.08.2014  |  16:00  |  Kaplice

Trenér V. Hrachovec: „Velmi dobrý výkon podalo celé mužstvo.“

Branky: 68. Lesňák – 38. Kvěch, 83. Benedikt.

FK Vodňany: Novák – Staněk J., Kapusta, Filip – Vítovec, Hojdekr, Volmut, Vokatý, Benedikt – Kukla, Kvěch. Střídali: Dvořák Š., Šabršula, Varyš, M. Machnyk, Krejčí.

27.07.2014 08:32

TJ Sokol Záblatí – FK Vodňany 2:3 (1:1)

Muži A • Přípravný zápas  |  NE 27.07.2014  |  16:00  |  Záblatí

Branky: Volmut 2, Varyš.

FK Vodňany:
Budín – Janda, Kapusta, Marchal – Vítovec, Chalupský, Volmut, Hojdekr, Staněk – Kvěch, Machnyk. Střídali: Varyš, Veselý, Malík, Jirouš, Štěch, Filip

19.07.2014 10:00

Třetí místo na turnaji v Olešníku

Muži A • Turnaj, Memoriál Miloslava Ježka  |  SO 19.07.2014  |  10:00  |  Olešník

FK Vodňany – TJ Dříteň 1:2 (0:0)

Branka: Volmut

FK Vodňany – TJ Hluboká n. Vlt. 1:1 (1:0), p.k. 4:5

Branka: Benedikt O.

FK Vodňany: Budín – Vokatý Michal, Hojdekr, Janda – Benedikt Ladislav, Hajný, Rusín, Chalupský, Volmut – Vokatý Tomáš, Kukla