Muži A • Turnaje, Přátelské zápasy

14.07.2014 10:27

FK Vodňany – SK Slavoj Volyně 2:2 (0:0)

Muži A • Přípravný zápas  |  NE 13.07.2014  |  16:00  |  Vodňany

K prvnímu přípravnému zápasu nové sezóny si muži A pozvali mužstvo SK Slavoj Volyně. Po bezbrankové půli začaly padat góly a utkání skončilo remízou. Do každého poločasu nastoupila jiná sestava a tak utkání zcela splnilo svůj účel.

Trenér V. Hrachovec: „Za první půli musím pochválit Hojdekra a Michala Vokatého. Druhý poločas se mi líbil víc a velmi dobře v něm zahrál teprve 16 letý Filip Hubáček, který svůj dobrý výkon korunoval dvěma krásnými goly.

Branky: Hubáček 2. Rozhodčí: Jméno – Jméno, Jméno. Žluté karty: Jméno, Jméno. Diváci: 50.

FK Vodňany:
1.pol.: Budín – Vokatý Michal, Hojdekr, Janda – Benedikt Ladislav, Hajný, Rusín, Chalupský, Volmut – Vokatý Tomáš, Kukla
2.pol.: Budín – Färber (80. Machnyk M.), Filip, Benedikt Ondřej – Štěch, Marek, Špatný (55. Hubáček), Malík, Staněk – Veselý, Varyš

Záznamy: 11 - 11 ze 11
<< 1 | 2