Permanentky

NOVINKA: Kupte si permanetní vstupenku pro jarní část sezóny!

Na jaro 2015 jsme si pro vás - naše fanoušky, připravili jedno zajímavé překvapení.

Pro nadcházející část sezóny si můžete zakoupit permanentní vstupenku! Za cenu 200 Kč získáte vstup na všechna domácí utkání mužů A i B a věříme, že této možnosti využijí především ti z vás, kteří navštěvují domácí utkání FK Vodňany pravidělně.

Permanentka je vyvedená v klubových barvách, takže dominantní je samozřejmě modrá. Zajímavým doplňkem, jenž odkazuje na dlouhou tradici vodňanské kopané je historický míč a za ní také dobová fotografie. Na zadní straně budete mít k dispozici kompletní rozpis obou družstev mužů právě pro jarní část sezóny, ale pro jistotu také odkaz na klubový web. Právě tam najdete eventuální změny v termínech.

Při návrhu jsme ale mysleli také na funkčnost permanentky a tomu jsme tedy přizpůsobili její velikost. Zalaminovaná kartička má rozměry kreditní karty, takže si bez problémů najde místo ve vaší peněžence. Věříme, že možnosti zakoupit permanentní vstupenku využijete a podpoříte tak vodňanský fotbal.

Kde zakoupit:

U sekretáře oddílu Karla Handšuha ml. v prodejně elektrospotřebičů Mateo.
Tel: 602 977 789. E-mail: fkvodnany@centrum.cz

V pokladně při prvním mistrovském utkání 29.3. s Vimperkem.