Dorost U 17 • Neskutečný obrat

29.08.2016 08:06

Čtvři Dvory - FK Vodňany 5:5 (4:0)  penalty 5:6

Dorost U17 • mistrovské utkání KP - 2.kolo  |  So 27.08.2016  |  12:15  | hřiště Č.Budějovice
Rozhodčí: Klimeš Jiří, Kroutl Vít
Branky: Jizba 3, Svatoš, Funda
Sestava: Vondrášek - Nováček, Funda, Kašpar - Hrachovec, Jizba, Roučka, Moudrý J. - Svatoš - Bína, Bečvář
Střídali: Polanský, Kvapil, Hoffman

Komentář trenéra Radka Kapusty:

Tento zápas se mi hodnotí těžko. Vůbec jsme neplnili co jsme měli, každý se snažil hrát sám na sebe a v defenzivě jsme dělali hrubé chyby, které domácí s přehledem trestali. Hrozilo to velkým debaklem, ale i tak jsem zůstal do poločasu klidný. Prostě za takový výkon a přístup jsme potřebovali dostat pořádnou lekci. O přestávce bylo jisté, že musíme dát dohromady všechny síly a hlavně začít hrát kolektivně. Jen tak můžeme uspět. Ve druhé půli jsme začali hrát jako tým snažit se přihrávat, chodit do náběhů a už bylo vidět, že můžeme se zápasem ještě něco udělat. Ke konci zápasu jsme hráli vzadu na riziko a snažili se všechno vrhnout do útoku. Nakonec jsme dokázali vyrovnat hlavně díly střelecké formě Jizby, který se v poslední minutě  zranil. Snad to nebude nic vážného.