Dorost U17 • Na úvod vysoká výhra

24.08.2016 12:16

FK Vodňany - FK Jindřichův Hradec 1910   9:0 (5:0)

Dorost U17 • mistrovské utkání KP - 1.kolo  |  Ne 21.08.2016  |  12:15  | hřiště Vodňany
Branky: Bečvář 3, Hrachovec 2, Moudrý J. 2, Funda, Svatoš

Sestava: Vondrášek - Kašpar, Funda, Schwarz  - Hoffman, Kvapil, Jizba, Hrachovec - Svatoš - Nováček, Polanský

Střídali: Moudrý Lukáš, Moudrý Josef, Bečvář, Doležal

Před utkání jsme měli obavy z výsledku a respekt ze soupeře, protože v loňské sezoně jsme s tímto soupeřem dvakrát jednoznačně prohráli.Opak byl pravdou naši hráči přistoupili k utkání zodpovědně a od začátku utkání byli jednoznačně lepší. Svou převahu dokázáli vyjádřit i střelcky. Již ve 3.minutě otevřel skóre utkání Funda, když proměnil pokutový kop po faulu na Kvapila 1:0. V 8.minutě to bylo již 2:0, když po přistrčení Hrachovce se uvolnil Svatoš a s přehledem zakončil. Ve 20.minutě se opět měnilo skóre po přihrávce Jizby zakončoval Bečvář 3:0. Po samostatné akci Hrachovce dostal ideální přihrávku Josef Moudrý a zyýšil ve 30.minutě na 4:0. A byl to opět Hrachovec, který přihrál Josefu Moudrému a ten zvýšil ve 36.minutě na 5:0.

Do 2. poločasu vstoupili domácí hodně lehkovážně a soupeř hru vyrovnal. Další branka padla v 60.minutě, po přihrávce Kašpara zvyšoval na 6:0 Bečvář. Po špatné rozehrávce soupeře zvyšoval v 69.minutě Hrachovec na 7:0. V 75. minutě vybojoval míč Schwarz uvolnil přihrávkou Hrachovce a ten zvyšoval na 8:0. V 79.minutě po faulu na Polanského završil z penalty hattrick Bečvář a zvýšil tak na 9:0. Tímto výsledkem skončilo i celé utkání. Mladící zahráli velmi dobře a vstoupili do soutěže impozantním vítězstvím.