Dorost U17 + U19 • Důležitá výhra staršího dorostu

13.04.2017 16:20

FK Vodňany – SK Čtyři Dvory 4:0 (3:0)

Dorost U19 • mistrovské utkání KP - 16.kolo  |  Ne 9.4. 2017  |  10:00  | hřiště Vodňany

Branky: 1´Jizba-p.k., 32´Moudrý, 38´Kvapil, 75´Šabršula

Sestava: Váverka - Mráz, Jizba, Brousil - Kvapil, Hubáček Š, Malcher, Hubáček F., Vo Son - Želízko, Šabršula

Střídali: Polanský, Klimeš, Moudrý, Orság, Kašpar, Nováček, Zoch, Vondrášek

Vyšel nám vstup do zápasu, kdy se nám podařilo rychle skórovat. Následně nás hosté dostali lehce pod tlak, ale postupem času jsme přebrali hru do svých rukou a v klidu si došli pro důležité body.

FK Vodňany – SK Čtyři Dvory 2:3 (2:2)

Branky: 26´ Zoch, 36´ Daniel - 8´ Kouba, 39´ Řepa, 72´ Doubský

Sestava: Vondrášek - Nováček, Záruba, Handšuh  - Svatoš, Orság, Bína, Kašpar, Brtna - Zoch, Moudrý

Střídal: Daniel

V prvním poločase jsme hodně chybovali, nedokázali si přihrát a hráli hodně ustrašeně. Za druhý poločas, ale musím kluky pochválit, hráli jsme přesně co jsme si řekli, více přihrávek a kolektivní výkon. Jen škoda, že nám trochu začali docházet síly a kdyby nepřišla hloupá chyba naší obrany, myslím že bod by byl zasloužený. Teď se musíme ponaučit z našich chyb a příští zápas to napravit.