FK Vodňany • Nábory mladých fotbalistů

04.04.2015 17:14

Nábory malých fotbalistů do FK Vodňany

Chcete, aby Váš syn nebo dcera oblékali dres FK Vodňany a stal se tak součástí vodňanského fotbalového klubu? Přiveďte ho vyzkoušet si naše tréninky, na kterých především rozvíjíme všestrannou pohybovou složku a zábavnou formou přidáváme zvládnutí ovládání fotbalového míče. Tréninky probíhají pravidelně na hřišti Bavorovská a nebo na sportovním areálu Blanice, kde klub vychoval již řadu fotbalových talentů .

Tréninky ve Vodňanech si může vyzkoušet malý fotbalista jakéhokoliv věku, každý dostane příležitost ukázat, co v něm je. Ideální je navštívit tréninky
od 16.4. 2015 kterýkoliv čtvrtek od 17:00 .

Veškeré informace či jakékoliv dotazy Vám s radostí poskytne trenér mladší přípravky Luboš Hrdlička na tel. čísle 604 241 252 nebo formou e-mailu na adrese vh1970@seznam.cz, fkvodnany@centrum.cz

TĚŠÍME SE NA VÁS!