FK Vodňany • Podpora zimního soustředění

20.02.2015 12:25

Mužstva FK Vodňany se zúčastnila zimního soustředění v Putimi. Ve čtvrtek 5.2.2015 odjela mládežnická mužstva do obce Putim, kde probíhalo první soustředění FK Vodňany. Celkem jelo 37 dětí kategorie mladších žáků, starších žáků a mladšího dorostu společně se čtyřmi trenéry. Hráči trénovali dvoufázově až třífázově. Každý den začínal ranním výběhem, poté následoval dopolední trénink. Mladší skupina se dopoledne zaměřila na fyzickou kondici, starší naopak trénovali s míčem. Po obědě se role vyměnily a starší skupina vyrážela do okolí Putimi. Zde bohužel neobdivovali krásu přírody, ale pilně trénovali. Běhali jak krátké tratě do kopců, tak středně dlouhé tratě v terénu. Mladší skupina se obědě již mazlila s míčem na hřišti. Večer hráče za odměnu čekal relax v podobě bazénu, sauny a vířivky. Poté již následovaly večerní aktivity v podbobě logických a společenských her. V úterý 10.2.2015 hráči odjížděli ze soustředění plni zážitků, ale i únavy. Soustředění se povedlo, hráči i rodiče dle ohlasů byli spokojeni. Věříme, že v létě si soustředění zopakujeme.
Závěrem je nutné podotknout, že veškeré náklady spojené s tréninováním a rehabilitací hradil oddíl FK Vodňany.