FK Vodňany – SK Rudolfov 7:0 (3:0)

17.01.2015 08:29

Muži A • Přípravný zápas  |  SO 17.01.2015  |  14:00  |  Hluboká, UMT

FK Vodňany – SK Rudolfov 7:0 (3:0)

Branky: Kukla 3, Varyš 2, Machnyk, Vítovec D.

Asistence: Volmut 2, Kvěch, Kukla,Vokatý, Chalupský Josef

Sestava: Chalupský Jan - Malík (46.Kapusta) , Chalupský Jos., Staněk J., - Machnyk M. (46.Vítovec O.), Janda, Vokatý T., Kukla, Volmut - Varyš (46.Krejčí), Kvěch (46.Vítovec D.)

Trenér Václav Hrachovec: "K dnešnímu přípravnému utkání na umělé trávě na Hluboké nastoupila obě mužstva v kombinovaných sestavách s několika dorostenci v sestavě.Utkání se odehrálo za stálé převahy našeho mužstva.Vítězství bylo zasloužené a ještě jsme neproměnili řadu brankových příležitostí. Soupeř si vytvořil minimum šancí, které pochytal spolehlivý Jan Chalupský a svůj velmi dobrý výkon korunoval chycenou penaltou. Výsledek nechci přeceňovat, jde pouze o začátek přípravy, ale jsme maximálně spokojen s přístupem celého mužstva. Měl jsem obavy, jak zvládnou hráči utkání po náročném pátečním tréninku, ale únava na hráčích nebyla znát."