Mladší žáci U13 • Výhra s Vacovem

06.05.2015 22:14

FK Vodňany – SK Vacov 6:2 (4:2)

Mladší žáci U13 • 1.A třída, 12. kolo (dohrávka)  |  St 06.05.2015  |  17:00  | Vodňany

Branky: Daniel 4, Bína, Vacikar
Sestava: Mach, Vlková, Bár, Vacikar, Handšuh, Bína, Daniel, Samko, Budil, Malkus M., Nouzecký, Ostádal

Ve středu 6.5. od 17:00 jsme na vodňanském hřišti dohrávali odložený zápas s Vacovem. V tomto zápase jsme chtěli odčinit vysokou porážku s Pískem a naplno bodovat. Hned od začátku prvního poločasu jsme se snažili soupeře zatlačit a dostat ho pod tlak. Zpočátku se nám to dařilo, ve 4. minutě vystřelil z vápna Bína, brankář střelu vyrazil k Báře Vlkové, ale té se bohužel míč do sítě dopravit nepodařilo. Dopředu jsme hráli dobře, ale bohužel obranná činnost už tak dobrá nebyla. Vacovští po našem tlaku přecházeli do protiútoku do otevřené obrany a v 7. minutě se jim protiútok podařilo proměnit 0:1. V 9. minutě kopali hosté roh, který opět využili a to už bylo 0:2. Naši kluci ale zbraně nesložili. V 10. minutě kopal Bína přímý volný kop, obstřelil zeď a gólmanovi střela propadla až do sítě 1:2. Ve 12 minutě střílel Bína z hranice pokutového území gólman vyrazil a Kuba Daniel míč dorazil do branky 2:2. Ve 14 minutě Daniel znovu unikl po levé straně a zakončil přesně k tyči 3:2.od tohoto okamžiku už byl zápas pevně v naší režii. Ve 22. jsme dovolili vacovskému útočníkovi postupovat samotného na brankáře, ale Radim Mach mu včasným výběhem a skvělým zákrokem šanci překazil. Ve 24 minutě jsme kombinovali před vacovskou brankou, ale bohužel Ríša Samků svou šanci trestuhodně zahodil. Přišla 28. minuta kdy přišla krásná přihrávka středem hřiště od Filipa Bíny , kterou dobře zakončil Kuba Daniel již svou třetí brankou v zápase a upravil tak poločasové skóre na 4:2. Ještě ve 30 minutě Filip Bína vymíchal vacovskou obranu ,ale gólman ho dokázal vychytat. A tak se šlo za stavu 4:2 do kabin.

Ve druhém poločase jsme byli opět aktivní. Ale moc se nám nedařila kombinace. Na první šanci jsme čekali až do 39. minuty kdy Kája Handšuh z dálky razantně vystřelil, ale bohužel nad branku. Ve 42 minutě jsme se dostali hned ke dvěma střelám. Prvně střílel Daniel, ale bohužel vedle, záhy podruhé vystřelil Bína, ale jen do gólmanovi náruče. Ve 47. minutě opět skvěle vyběhl Radim Mach a dokázal ještě výhozem založit náš protiútok. V 52. minutě Daniel dostihl dlouhý míč dokázal udělat kličku brankářovi a zvýšil na 5:2 už svojí čtvrtou brankou. V 56 minutě opět skvěle hrající Daniel pronikl po lajně před soupeřovu branku a nahrál Ondřeji Vacikarovi před prázdnou branku pro kterého už nebyl problém míč uklidit do prázdné branky 6:2. Ještě v 58. minutě se dostal k pěkné střele Kvido Ostádal a nastřelil tyč. Stav 6:2 už byl konečný a zápas se v klidu dohrál.