Muži A • Domácí pouze remizovali

03.04.2017 20:09

FK Vodňany "A" - TJ Šumavan Vimperk  2:2 (0:1)

Muži A • mistrovské utkání 1.A třída - 15.kolo  |  So 01.04.2017  |  16:00  | hřiště Vodňany

Branky: Varyš 2

Rozhodčí: Novotný Jiří - Ťupa Michal, Toucha Matěj   Delegát: Primus Miroslav

Sestava FK Vodňany:
Dušek - Kvapil (81. Kvěch), Hajný, Šourek - Bečvář, Rauscher, Malík, Polanský - Zborník - Vrána (61. Hubáček), Varyš

V první půli se bojovalo především o střed hřiště. Za zmínku stojí dvě šance, na každé straně jedna. Nejdříve ve 14. minutě se uvolnil Polanský na lajně velkého vápna, nahrál na Vránu, ten bezprostředně vystřelil a brankář míč reflexivně vyrazil na roh. Ve 23. minutě udeřili z první gólové šance hosté. Standardní situaci z levé strany rozehráli na zadní tyč, kde se ve výskoku prosadil hostující hráč 0:1.

Do druhého poločasu lépe vstoupili hosté. V 53. minutě se prosadili z rohu, když volný hráč na penaltě umístil míč hlavou k levé tyči 0:2. V tu chvíli se zdálo, že hosté si odvezou tři body. Domácí ožili v 56. minutě, když domácí Varyš zpracoval míč na středu hřiště a z dobrých 25 metrů překvapil a načapal hostujícího brankáře. Míč skončil v síti za levou tyčí 1:2. V 62. minutě mohli domácí vyrovnat, když vyšachovali hostující obranu na jeden dotek. Varyš sám z velkého vápna měl prázdnou bránu, ale trefil pouze hostujícího obránce. V 73. minutě se již domácí radovali. Kapitán Hajný vyhrál sérii hlavičkových soubojů, míč poslal na Varyše a ten hlavou z první poslal k levé tyči 2:2. Domácí v tu chvíli byli na koni a hosty tlačili. V 88. minutě zahrával přímý kop aktivní Varyš, hostující brankář míč pouze vyrazil před sebe na malé vápno, kde byli domácí v přesile, ale míč nedokázali dostat do branky. Hned poté mohli domácí opět skórovat, ale hostující brankář s obtížemi chytil Varyšovu střelu. Zápas skončil spravedlivou remízou, když do prvního gólu byli hosté lepší. Poté domácí ožili a v závěru sahali po třech bodech. Utkání řídil rozhodčí Jiří Novotný a podal podprůměrný výkon.