TJ Otavan Poříčí - FK Vodňany 0:6 (0:3)

Muži A • přípravné utkání   |  So 05.03.2016  |  14:00  | umt Strakonice
Branka: Varyš 2, Vokatý 2, Volmut, Veselý

Sestava:
1. poločas Budín - Hojdekr, Kukla, Malík  - Bače, Chalupský, Rauscher, Bečvář  - Volmut - Varyš, Vokatý T.
2. poločas Budín - Vítovec O., Kukla, Rauscher (60´Hubáček) - Bače(60´Vokatý T.), Malík, Hojdekr, Novák - Volmut - Varyš, Veselý

V dnešním ukání jsme nastoupili proti nejlabšímu účastníkovi turnaje a po zásluze jsme vyhráli. První branku utkání vstřelil Vokatý po přihrávce Rauschera již v 8.minutě utkání 1:0. V 28. minutě proměnil šanci Varyš po přihrávce Hojdekra 2:0. Po ideální přihrávce od Volmuta zvyšuje ve 39.minutě na 3:0 opět Varyš. Ve druhém poločase se hrál z naší strany 20 minut hrozný fotbal. Až v 70.minutě zvyšuje Veselý na 4:0 po nádherné přihrávce od Varyše. Po dobrém napadání od Hubáčka získal míč Vokatý a po samostatné akci zvyšuje v 72.minutě na 5:0. Konečnou podobu výsledku dává v 74.minutě Volmut po přihrávce od Varyše 6:0.