Muži A • Vodňany zahájily letní přípravu

17.07.2017 09:49

V pátek 14. 7. zahájilo první mužstvo mužů svou letní přípravu. Na prvním tréninku se trenerům sešlo 14 hráčů.
Zdroj: https://strakonicky.denik.cz/fotbal_region/katovice-zahajily-letni-pripravu-k-prvnimu-pripravnemu-utkani-prijede-pisek-20170714.html

Trenér Václav Hrachovec přivítal jak stávající členy kádru, tak nové hráče. Na prvním tréninku se z plánovaných posil objevil pouze Ondřej Hudák (FC Písek), další posily se připojí až v následujících trénincích. K již zmiňovanému Ondřeji Hudákovi se připojí k mužstvu ještě brankář David Přibyl (FC Písek) a Luboš Kunc (přestup ze zahraničí). Vedení FK Vodňany ještě jedná o příchodu dalších hráčů. Do přípravy nenastoupili Tomáš Vokatý (volný přestup do FK Lažiště), který do dnešního dne nebyl schopen oznámit oddílu své rozhodnutí o odchodu. Dále odešeli Jan Budín a Tomáš Staněk rovněž na volný přestup. Hostování skončilo Luďkovi Zborníkovi a Davidovi Buchtelemu.

Vodňanští trenéři Václav Hrachovec, Josef Průcha a Jaroslav Švarc budou mít pro tuto sezónu k dispozici tyto hráče.
Brankáři:
David Přibyl, Petr Dušek, Jiří Novák

Hráči:
Filip Hubáček, David Šourek, Jan Hajný, Jaroslav Rauscher, Tomáš Konvička, Lukáš Malík, Ondřej Hudák, Luboš Kunc, David Bečvář, Jakub Bače, Michal Vrána, Jakub Varyš, Martin Machnyk, Drahomír Vítovec, Jakub Mráz, František Malcher

Mužstvu budou k dispozici hráči dorostu.

Matěj Polanský, Ladislav Jizba, Martin Kvapil, Patrik Hrachovec

První přípravné utkání odehrají v sobotu 15. července v rámci turnaje v Olešníku. V dalších zápasech přivítají Nemanice, Slavia ČB, FC Písek U19. Dne 5. srpna pořádá FK Vodňany tradiční turnaj Josefa Macha.

Přípravné zápasy:

sobota 15.7.   od 13:00   turnaj Olešník
středa   2.8.   od 18:00   Vodňany - Nemanice
sobota  5.8.   od 13:00   turnaj Josefa Macha - FK Protivín, Čtyři Dvory, Prachatice
sobota 12.8.   od 10:15   Vodňany - Písek U19
neděle 13.8.   od 17:00   Vodňany - Slavia Č.B.

Úvodní zápas v I.A třídě mužů - sk."A":

sobota 19. 8. v 15:00 hod, Vimperk – FK Vodňany