Muži A • Nabitý víkend

23.07.2016 10:02

Sobota 23.7.

Naše první mužstvo se zúčastní turnaje v Olešníku.V prvním semifinálovém střetnutí se utká pořádající Olešník s dorostenci budějovického SKP, druhou dvojici tvoří Vodňany a Rys Dream Team Zápas o třetí místo je na programu v 15,30, finále od 17 hod.

FK Vodňany "A" - Rys Dream Team

Muži A • přátelské utkání- turnaj   |  So 23.07. 2016  |  14:15  | hřiště Olešník

Neděle 24.7.

FK Vodňany "A" - FC Písek "B"

Muži A • přátelské utkání   |  Ne 24.07. 2016  |  17:00  | hřiště Vodňany

Na turnaj v Olešníku dorazí Lafata se Sivokem

Olešník: Už počtrnácté zavzpomínají v Olešníku na svého bývalého spoluhráče Miloslava Ježka. Sobotního memoriálu se zúčastní kvarteto týmů – domácí FK Olešník (KP), Vodňany (I. A), starší dorost SKP Č. Budějovice (KP dor.) a výběr Zbyňka Rysa vystupující pod názvem Rys Dream Team, který obhajuje prvenství z loňského ročníku.

Fotbalovou sobotu na olešnickém pažitu zahájí od 11 hodin pravidelný zápas starých gard mezi Old boys Olešník a Old Boys Jirkov. V prvním semifinálovém střetnutí se utká pořádající Olešník s dorostenci budějovického SKP (13), druhou dvojici tvoří Vodňany a Rys Dream Team (14,15). Zápas o třetí místo je na programu v 15,30, finále od 17 hod.

V Olešníku nebude chybět ani nejslavnější odchovanec David Lafata, který si na své kamarády rád udělá čas. Podle médií má údajně odejít ze Sparty Praha za trenérem Vrbou do Ruska. Své fotbalové umění by měl ukázat i další účastník letošního Eura ve Francii.

„Zpestřením turnaje bude tým Zbyňka Rysa, za který by měl nastoupit i reprezentant Tomáš Sivok a z trenérské lavičky jej povede olešnický rodák David Lafata,“ prozradil činovník FK Olešník Josef Pícha.

Takže jestli nevíte, co tuto sobotu (23. července 2016) s volným časem, vyrazte za fotbalem do Olešníka. Určitě se pobavíte.