Muži A • Postup do finále

29.04.2016 21:35

O celkové prvenství se tým utká se Sokolem Sezimovo Ústí.

FK Vodňany "A" - FC Velešín

Muži A • pohárové utkání  - semifinále  |  St 27.04. 2016  |  17:30  | hřiště Vodňany

Sestava:Dušek (46. Budín) – Janda (46. Bečvář), Veselý, Malík (64. F. Hubáček) – T. Vokatý, Hojdekr, Rauscher, Bače – Volmut – Kukla (71. Machnyk), Varyš (71. Malcher)

Domácí semifinále krajského kola Českého poháru fotbalisté Vodňan ve středu 27. dubna zvládli, Velešín porazili 6:3 (2:2). Zahrají si tak finále proti Sokolu Sezimovo Ústí, a to na dva zápasy.

Vodňanští brzy vedli 2:0, ale soupeř do půle srovnal. Po změně stran dali domácí během tří minut na 4:2, pak už byl zápas jednoznačnou záležitostí. Dva góly vstřelil Rauscher a jednou se trefili Kukla, Varyš, Tomáš Vokatý a Malík.