Muži A • Za bojovnost tři body

15.08.2016 13:45

FK Vodňany "A" - TJ Sokol Sezimovo Ústí 2:1 (1:1)

Muži A • mistrovské utkání 1.A třída - 1.kolo  |  So 13.08.2016  |  17:00  | hřiště Vodňany

Rozhodčí: Novotný Jiří - Rinth Jan, Novotný Ondřej   Delegát: Bumba František

Branky: Jakub Varyš 2

Sestava: Budín - Staněk (59´Vítovec, 90´Malík), Konvička, Veselý (67´Hubáček) - Vokatý, Chalupský, Rauscher, Bečvář - Volmut - Varyš (90´Polanský), Novák

Komentář trenéra Václava Hrachovce:

Dnes jsme nastoupili proti velmi silnému soupeři a utkání by slušela remíza. Tři body jsme získali zásluhou střelecky disponovaného Jakuba Varyše, který vstřelil obě naše branky. První branku jsme vstřelili již v 8.minutě. Po ideální dlouhé přihrávce od Romana Veselého a špatnému vyběhnutí brankáře s přehledem zakončoval Jakub Varyš. Vedení domácím dlouho nevydrželo a po zaváhání domácí obrany soupeř v 10. minutě srovnal na 1:1. Vítěznou branku zaznamenal v 73.minutě opět domácí střelec Jakub Varyš, když po přihrávce Tomáše Vokatého, přesnou střelou rozhodl o vítězství domácího mužstva. Nejlepším hráčem utkání byl věkem ještě dorostenec David Bečvář. Pochvalu zaslouží celé mužstvo za nasazení a bojovnost.