Blatná : FK Vodňany B 0:2 (0:0)

Muži B • Mistrovské utkání  |  Ne 12.03.2015  |  16:30  |  Blatná, tráva

Branky: Machnyk, Varyš

Budín - Staněk J.,Kapusta, Jirouš (79´Varyš) - Žejdlík (46´Vítovec Drah.), Malík, Machnyk, Filip, Štěch (56´Krejčí) - Färber (36´Šmíd), Šabršula (46´Veselý)

Do zápasu jsme nastoupili s odhodlání, že se pokusíme odvést nějaké body do Vodňan. První poločas se odehrával většinu času uprostřed hřiště. ´Domácí drželi balon více na svých kopačkách, ale jen těžko se dostávali do zakončení. My jsme čekali na brejky a oťukávali soupeře co nám dovolí. Do druhého poločasu jsme udělali pár změn v sestavě, které nám pomohli hru uklidnit a více se tlačit do zakončený. Jednu z šancí svým důrazem proměnil Machnyk, když v souboji jeden na jednoho přetlačil posledního hráče a  s klidem do prázdné branky 0-1. Následně domácí přidali na tempu, ale opět jejich většina šancí končila přerušením nebo odebráním balonu na našem vápně. Když se zápas chýlil ke konci tak nás uklidnil svým gólem Varyš. Dostal se k míči na hranici velkého vápna kde se dokázal uvolnit přes dva hráče a kolem brankáře uzavřel skóre na konečných 0-2. I přes velmi dobré výkony některých hráčů, musím pochválit celý tým za bojovnost, povzbuzování a přístup. Všichni na hřišti plnili své úkoly a to pro nás bylo znamenalo, že jsme si odvezli plný počet bodů.