Muži B • Prohra s Osekem "B"

16.02.2015 13:02

FK Vodňany – TJ Osek B  0:2  (0:1)

Muži B • Přípravný zápas  |  SO 14.02.2015  |  12:00  |  Strakonice, UMT

FK Vodňany B: Dušek (46. Budín) – Vítovec O., Kapusta, Malík – Budín (20. Brůžek), Špatný, Brych, Štěch – Machnyk – Šmíd, Víšek (75. Dušek)

Komentář Radek Kapusta:
Na zápas jsme přijeli rovnou ze soustředění v Putimi jen s dvanácti hráči, protože ostatní nastupovali do zápasu v Písku. Od úvodního hvizdu byla na našich hráčích vidět únava a proto jsme se nikam nehnali a snažili čekat na chyby soupeře. Těch se, ale moc nedostávalo. Soupeř několikrát promarnili velké brankové příležitosti a proto poločas skončil jen těsným výsledkem. Do druhého poločasu jsme nastoupili aktivněji než soupeř a vytvořili si i nějaké šance. Po necelých 20minutách druhého poločasu už bylo vidět jak nám začínají tuhnout nohy a soupeř znovu začal diktovat tempo hry. V těchto chvílích nás několikrát podržel skvěle chytající Budín. Musím pochválit celý tým, ne za předvedenou hru, která z naší strany nebyla dobrá, ale za přístup. Každý v zápase odevzdal všechny síly, které mu zbyly z náročného soustředění.