Muži B • Třetí prohra v řadě

29.08.2016 12:05

Cehnice - FK Vodňany "B" 3:1 (3:0)

Muži B • mistrovské utkání Okresní přebor - 3.kolo  |  So 27.08.2016 |  17:00 | hřiště Cehnice

Rozhodčí: Hoch Karel -  Poklop Luboš, Rada Václav
Branky: Krejčí
Sestava: Dušek - Mráz, Krejčí, Šottner - Martan, Staněk, Polanský, Hubáček Š., Šmíd (46´Kapusta) - Želízko, Novák J.

V prvním poločase hráli hosté ustrašeně a jelikož se brzy zranil Šmíd, tak se hrálo většinou v režii domácích. Ty dokázali svou převahu zužitkovat a odcházeli do šaten s jasným vedení. O přestávce hosté vystřídali a přehodili nějaké posty. V druhém poločasu byli lepší. Hráli vzadu pozorně, nepouštěli domácí do zakončení a snažili se většinu balonů rozehrávat. Tím přicházelo plno slibných šancí. Tato snaha byla odměněna gólem, po rozehrání jednoho z trestných kopů, ale jednalo se pouze o  kosmetickou úpravu skóre.