Starší žáci U15 • Zimní turnaj ve Strakonicích

11.03.2015 15:52

FK Vodňany – Junior Strakonice 8:0 (3:0)

Starší žáci U15 • Zimní liga Strakonice, 3. kolo  |  NE 08.03.2015  |  10:00  |  Strakonice, UMT

Branky: Želízko 2, Kvapil 2, Šabršula, J. Moudrý, Polanský, Schwarz

FK Vodňany sestava: Martin Boška – Josef Schwarz, Radim Funda, Lukáš Moudrý, Jan Hoffman – Václav Šabršula, Matěj Polanský, Martin Kvapil, Josef Moudrý – Miroslav Kašpar, Stanislav Želízko
Střídali: Patrik Hrachovec Karel Brousil

Od začátku utkání jsem byli aktivnější a soupeře jsme jasně přehrávali.

Jako první otevřely skóre FK Vodňany 1 : 0, v 18. minutě  se trefil Kvapil po přihrávce Josefa Moudrého. Na 2 : 0 zvyšoval Standa Želízko po přihrávce Martina Kvapila. Matěj Polanský zvyšoval po samostatné akci na 3 : 0
V prvním poločase jsme byli lepší a soupeře jsme nepustili do žádné šance.
Ve druhém poločase jsme jednoznačně ovládli hru a po pěkných akcích jsme přidali další branky. Postupně se trefili, Václav Šabršula zvyšoval již na 4 : 0  po ideální přihrávce Patrika Hrachovce. Na 5 : 0 zvyšoval Stanislav Želízko, který dorazil střelu Václava Šabršuly. Na 6 : 0 po ideálním centru výborně hrajícího Radima Fundy zvyšoval hlavou Josef Schwarz. Na 7 : 0 zvyšoval Josef Moudrý po přihrávce Jana Hoffmana. Skóre uzavřel na 8 : 0 Martin Kvapil po přihrávce Patrika Hrachovce.

Kluci podali velmi dobrý výkon, předváděli pěkné kombinace a ve druhém poločase se prosadili i střelecky.