Starší dorost U19 • Tři body za výkon ve druhém poločase

29.08.2016 11:25

Čtyři Dvory - FK Vodňany 0:3 (0:0)

Dorost U19 • mistrovské utkání KP - 2.kolo  |  So 27.08.2016  |  10:00  | hřiště Č.Budějovice
Rozhodčí: Kroutl Vít, Klimeš Jiří

Branky: 49´Vo Son, 74´Želízko, 84´Šabršula
Sestava:Váverka - Mráz, Funda, Hubáček F. - Kvapil, Vo Son, Polanský, Jizba, Hoffman - Želízko, Šabršula
Střídali: Moudrý J., Hubáček Š., Bečvář D.

49´ Polanský ve středu hřiště vybojoval míč, který dokázal prostrčit do vápna na nabíhajícího Vo Sona a ten střelou otevřel skóre zápasu 0-1

74´ obránce domácích zachyboval u lajny v rozehrávce a rychlím napadáním se Želízko dostal k míči. Celou akci vzal na sebe, zatáhl míč do vápna a jeho střela našla svůj cíl 0-2

84´ Bečvář získal míč uprostřed hřiště, naváděl si ho na střelu, ale domácí hráči ho stále bránili. Celou situaci vyhodnotil výborně v kombinaci s Vo Sonem, který dokázal ještě míč vrátit zpět na Bečváře, který přihrál do vápna na volného Šabršulu  0-3

Hodnocení zápasu Radka Kapusty:
Od začátku zápasu jsme byli o trochu lepší, ale nedokázali jsme se dostat do nějakého vyložené šance. Domácí hrozili z protiútoků a vypadalo to, že kdo dá gól vyhraje. Měli jen pár šancí, ale o to víc to hořelo.V poločasové přestávce jsme udělali nějaké změny v sestavě a upřesnili dané pokyny, co musíme zlepšit, abychom uspěli.  V druhém poločasu jsme zlepšili hru a tlačili se více do zakončení. Bylo vidět, že máme odhodlání si odvést nějaké body. I přes nějaké drobné momenty, které se měli řešit jinak, tak jsem spokojený. Radost mi udělal hlavně přístup a odhodlání vyhrát.