Starší žáci U15 • Porážka na zimním turnaji

07.03.2015 18:53

FK Vodňany – Junior Strakonice 0:3 (0:2)

Sestava: Jaroslav Vondrášek – Richard Šimoník, Radim Funda, Lukáš Moudrý, Stanislav Želízko – Martin Kvapil, Jan Hoffman, Matěj Polanský, Václav Šabršula – Patrik Hrachovec, Josef Moudrý

Další utkání na umělé trávě jsme sehráli v sobotu 28.2.2015 proti domácích. Začali jsme aktivně, hned v 7. minutě jsme si vytvořili první gólovou příležitost, kterou ale Patrik Hrachovec neproměnil. Naopak domácí z protiútoku poprvé udeřili 0:1. Poté se hra vyrovnala, opět jsme měli šanci, ale tentokrát druhý útočník Josef Moudrý neměl potřebné střelecké štěstí. Domácí podruhé udeřili ze standardní situace 2:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi aktivně. Vytvořili jsme si i dvě gólové příležitosti, ale ani jednu jsme neproměnili. Závěrem jsme opět inkasovali a připsali jsme si po dlouhé době porážku. Utkání bylo vyrovnané, oba týmy si vytvořily gólové příležitosti. Domácí potvrdili svou zkušenost a dali nám lekci z produktivity.