Starší žáci U15 • Vítěz základní části

17.02.2015 20:04

Halový turnaj v Týně nad Vltavou - starší žáci U15

Základní část halového turnaje v Týně nad Vltavou skončila. Všechny týmy odehrály mezi sebou zápas a každý tým odehrál celkem 9 utkání. Základní část měla tři kola (vždy sobota 3.1. padlo 89 gólů – 24.1. 92 gólů – 14.2. 106 gólů). V každém kole odehrál jeden tým 3 utkání. Hrací doba jednoho utkání byla 30 minut.

V neděli 1.3.2015 se uskuteční finále halového turnaje. Nejdříve od 08:00 hodin budou hrát týmy o 6. až 10. místo. Poté od 13:00 hodin se bude hrát finálová skupina (1-5. místo). Zde každý tým odehraje 4 utkání o délce 25 minut. Ve finálové skupině se utkají FK Vodňany, TJ Šumavan Vimperk, SK Rudolfov, TJ Lokomotiva České Budějovice a TJ Dříteň.

10. FK Protivín                             10:44     2 body

Základní části dominoval tým FK Vodňany. Ty ztratily body pouze v prvním kole. V posledním utkání remizovaly s domácí Olympií 1:1. FK Vodňany vstřelily nejvíce branek (46. branek, druhý Šumavan Vimperk vstřelil 43 branek), ale především dominovaly i v obraně. Obdržely pouze 11 branek (další týmy inkasovaly 21 branek, což je o 10 více).

1 branka Dominik Linhart, Jan Hoffman, Lukáš Moudrý

FK Vodňany vzhledem k průběhu základní části jsou favoritem turnaje. Přesto finálová část bude o momentální formě, koncentraci, bojovnosti, fyzické kondici a dalších fotbalových vlastností. Vyhrát může kdokoli z prvním pěti týmů.

Tímto mi dovolte vás fanoušky pozvat na finálovou část, kde hráči budou potřebovat vaší podporu. Finálové kolo se hraje v neděli 1.3.2015 od 13:00 hodin.