Dikuzní fórum

Hluboká-Vodňany 2:3

Datum: 20.01.2017

Vložil: rodák z Vodňan

Titulek: cvičení z jazyka českého

Už jsem byl nespokojený, že se na stránkách diskusního klubu takřka nic neděje! A přitom se vyrojilo několik mluvnických cvičení, které z hlediska českého jazyka byly celkem obstojná a neobsahovala ani příliš hrubých chyb. Už se připravuji na gramatické výjevy některých příznivců, kteří zatím nestačili absolvovat zařazení do inkluzivnich tříd s několika pomocníky, kteří by je pomohli udržet alespoň na I.stupni základní školy. Už se těším opět na mluvnické skvosty hodnotící výkony hráčů i členů výboru.
Jinak bych přivítal kdyby bylo možné alespoň v základu sdělit jak probíhá příprava mužstva, jaký je program přípravných utkání, kdo se chystá pokračovat, kdo odejít a jaké máte záměry pro jarní sezonu. Snad se výbor na toto téma schází a vidí trochu do vývoje vodňanské kopané.
Děkuji alespoň těm slušným, kteří se ve vodňanském fotbale angažují a pomáhají dětem zapojit se do sportovního života

Stanislav Šafránek, vodňanský rodák a patriot

Vložil: fans

Titulek: fotbal

Sobota prej Hluboká ve 14 hodin,

Datum: 16.01.2017

Vložil: fanousek

Titulek: priprava

bude se něco dít

Datum: 18.01.2017

Vložil: Kaliméro

Titulek: Re: priprava

To je otázka, nebo oznámení?

Vložil: trantule

Titulek: Re: Re: priprava

umíš číst

Vložil: Kaliméro

Titulek: Re: Re: Re: priprava

Tázací větou (otázkou) se mluvčí obrací na adresáta, aby získal určitou informaci. Pro grafické odlišení tázací věty od ostatních druhů vět píšeme v češtině na jejich konci otazník (?).

Vložil: trantule

Titulek: Re: Re: Re: Re: priprava

No vidíš, že ti to jde. Je tam otazník? Není! Čili je to oznámení, že se něco bude dít. Čemu na tom nerozumíš?

Datum: 31.12.2016

Vložil: Háček ml.

Titulek: PF

Přeji všem mnoho zdaru, pevné zdraví a rok plný úspěchů.

Datum: 13.11.2016

Vložil: alex

Titulek: otázka

kdo bude trenovat jednotlivý týmy?

Záznamy: 101 - 110 ze 1474

Přidat nový příspěvek