Dikuzní fórum

Datum: 04.03.2017

Vložil: to politika

Titulek: Re: politika

Kdo škodí,piš konkrétně rozumo.Ty budeš nějakej makovec,že.

Datum: 05.03.2017

Vložil: šdoda

Titulek: Re: Re: politika

akorád skodis ty inteligente

Datum: 28.02.2017

Vložil: Poustevník

Titulek: krysot

Jestli tady zruší diskuzi, tak jenom kvůli takovej kryplům, jako seš Ty.
To sem zvědavej, jestli si potom dáš na oslavu prášek navíc.

Datum: 28.02.2017

Vložil: lolo

Titulek: Re: krysot

zrušte diskuzi, lidi jsou blázni

Datum: 26.02.2017

Vložil: krysot

Titulek: primitivni

Datum: 27.02.2017

Vložil: Handšuh st.

Titulek: Re: primitivni

Vážený pane, dlouhodobý funkcionáři, proč nejmenovaného klubu. Jako dlouholetý funkcionář se jistě za svoji práci pro sport nemusíte stydět a tudíž se ani nemusíte stydět napsat své jméno. Pokud chcete rozdávat rozumy, tak se za své jméno nestyďte. Jestli se stydíte psát pod vlastním jménem, to je lepší nepsat nic, protože pak všechny i dobře míněné rady ztrácejí na váze. Pokud jste z Vodňan, tak se pojďte zapojit do činnosti klubu, rádi Vás mezi sebou uvítáme. Jste-li z jiného města, tak raďte tam, protože si myslím, že kvalitních funkcionářů s dlouhodobou praxí není nikdy dost a náš klub nechte na pokoji. Myslím, že do budoucna by se funkcionáři našeho klubu měli vyjadřovat pouze k těm diskuzním příspěvkům, kde je uvedeno správné jméno.

Datum: 22.02.2017

Vložil: Háček ml.

Titulek: situace

Jaroslav Volmut se rozhodl ukončit působení v FK Vodňany z důvodu neadekvátních platových podmínek. S mužstvem jako kapitán se nerozloučil a výboru své rozhodnutí sám neoznámil. Ozvalo se mužstvo FK Lažiště.
Zástupcům Lažiště byla oznámena na výborové schůzi přestupní částka. Tato nebyla do dnešního dne akceptována. Pokud nedojde k dalším jednáním, je pořád Jaroslav Volmut hráčem FK Vodňany.
NIKDY nikoho nenapadlo jednoho z našich klíčových hráčů někomu nabízet a podobné nesmysly.
Pravdou zůstává, že finanční podmínky nemusejí každému vyhovovat, nicméně za mě - v mužstvu jsou další hráči a nepřipadne mi úplně férové vůči ostatním komukoliv dávat dvoj či dokonce trojnásobek.

Jinak finanční situace je taková, že nás nic nenutí nikoho prodávat, právě naopak a max snahou je neustále vylepšovat jak zázemí pro diváky, tak podmínky hráčům.

Vložil: lotr

Titulek: Re: situace

tak jsi nám to teda vysvětlil, teď jestli to je ještě pravda na detektor lži s tebou a hýn sa hukáže ty obludo obludná

Vložil: Pepík

Titulek: Re: situace

Háčku, nemám tě rád, ale pokud je to jak píšeš, tak souhlas.

Vložil: krysot

Záznamy: 51 - 60 ze 1474